Akıllı KOBİ’ye Hoş geldiniz!


Dijital teknoloji ve yaklaşımları kullanarak işlerini sağlıklı bir şekilde yürütmek ve büyütmek isteyen KOBİ’lere destek olmak amacıyla TOBB, Visa’nın değerli katkılarıyla Türkiye ekonomisinin lokomotifi olan KOBİ’lere fayda sağlamayı hedefleyen AKILLI KOBİ platformunu hayata geçiriyor.

AKILLI KOBİ ile KOBİ’ler bir yandan dijital dönüşüm ile ilgili bir rehbere kavuşmuş olacaklar, diğer yandan da dijitalleşmeye yönelik ürün ve hizmet sunan tüm teknoloji tedarikçilerine tek bir noktadan, AKILLI KOBİ'ye özel, avantajlı kampanyalar ile erişebilecekler.

Akıllı KOBİ ve ön kayıt süreci ile ilgili sıkça sorulan soruları da buradan inceleyebilirsiniz. Akıllı KOBİ basın bültenine ise şu adresten erişebilirsiniz.

KOBİ'ler

AKILLI KOBİ çok yakında bu adreste sizlerle olacak. Açıldığında öncelikli olarak bilgilendirilmek için aşağıya e-posta adresinizi bırakabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

AKILLI KOBİ açıldığında size haber verelim.

Teknoloji Tedarikçileri

Eğer KOBİ’lerin dijitalleşme süreçlerine katkı sağlayan ürün ve hizmetlerinizi AKILLI KOBİ’de ücretsiz olarak sergilemek istiyorsanız ön kayıt formu ile AKILLI KOBİ’de yerinizi bugünden alın..

AKILLI KOBİ’de ürün ve hizmetlerinizi ücretsiz olarak sergilemek için formu doldurun

FORMA GİT  

Önkayıt formu kapsamında bize ilettiğiniz bilgiler firmanızın önkayıt işlemleri için işlenecektir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve KVKK kapsamındaki haklarınız konusunda daha fazla bilgi almak için Ön Kayıt Aydınlatma Metni'ni inceleyebilirsiniz.