Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

AKINSOFT

%100 yerli bir yazılım firması olan AKINSOFT, hemen hemen tüm sektörlere yönelik, modern ve akılcı çözümleri ile müşterilerine 28 yıldır hizmet vermektedir. ERP Çözümleri, Muhasebe Programları, Sektörel Programlar, E-Ticaret Çözümleri, E-Çözümler ve Bulut tabanlı program grupları altında toplanan ürünlerimiz ile işletmelerin tüm süreçlerini tek bir muhatap ile kontrol altına almalarını sağlıyoruz.
AKINSOFT
AKINSOFT
AKINSOFT

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP)

WOLVOX ERP işletmenizin satın alma, finans yönetimi, projelendirme, tedarik zinciri gibi günlük çalışma faaliyetlerini yönlendirmek ve işlem sonuçlarını raporlayabilmek için kullanılırken modüler yapısı ile finansal süreçlerini planlamaya, bütçelemeye, tahmin etmeye ve raporlamaya yardımcı olur.

Muhasebe Çözümlerimiz

Muhasebe çözümlerimiz ile ön muhasebe ve genel muhasebe süreçlerinizi kusursuz bir şekilde takip edebilir ve mali müşavirlere özel çözümlerimiz ile mükellef kayıt ve bildirim işlemlerini pratik bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Ön muhasebe programımız ile müşterileri, stokları, çek- senet işlemlerini, banka hesapları vb. işlemleri kayıt altına alarak dilediğiniz an detaylı raporlara ulaşabilirsiniz. İşletmenizde hesap planı, açılış, tahsil, tediye, mahsup, kapanış fişi oluşturabilir, hesap durumları, mizan raporları, bilanço kayıtlarını raporlayabilirsiniz.

Sektörel Çözümlerimiz

WOLVOX Restoran, Hızlı Satış ve Otel yönetimi başta olmak üzere, Site Yönetimi, Kuaför, Servis Yönetimi, Saha Satış, Akaryakıt, Emlak, Eğitim, Sağlık, Sürücü Kursları, Otopark, Araç Satış ve Kiralama Sektörü ve internet kafe gibi sektörlere yönelik geliştirdiğimiz yazılımlarla ihtiyaç duyduğunuz alanlarda hızlı ve pratik çözümler bulabilirsiniz.

E-Ticaret Çözümlerimiz

E-Ticaret Çözümlerimizle online satış yaparak müşteri kitlesini arttırmak isteyen tüm kişi ve firmalara çözümler sunarak profesyonel bir e-ticaret sitesi kullanmanıza olanak sağlıyoruz. AKINSOFT E-Ticaret ile internet üzerinden satış yaparak düşük maliyet ile satışlarınızı katlayın, kârlılığınızı arttırın. Sanal Mağaza Entegrasyonumuz ise e-ticaret sitesi işletmeden sadece sanal pazarlara ürün göndermek isteyen işletmelere özel geliştirdiğimiz programımızdır. LimonDesk yazılımımız ise siteleri üzerinden müşterilerine canlı destek hizmeti vermek isteyen tüm işletmeler için geliştirdiğimiz programımızdır.

E-Dönüşüm Çözümlerimiz

e-Dönüşüm sürecini AKINSOFT güvencesiyle tamamlayın. Daha önce büyük işletmeler ile sınırlı olan e-dönüşüm artık küçük işletmeleri de içine alan, genel bir dönüşüm sürecini ifade ediyor. e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Defter, e-Müstahsil, e-Mutabakat hizmetlerini AKINSOFT güvencesiyle alarak kağıt, iş gücü ve zaman tasarrufu sağlayabilir ve işletmenizin hızına hız katabilirsiniz.

Bulut Çözümlerimiz

Bulut Yazılımlar, ihtiyaç duyduğunuz anda internet erişimi olan her yerde, tüm cihazlar üzerinden hesaplarınıza ulaşabilmeniz için geliştirdiğimiz yazılımdır. Saniyeler içerisinde iş planlarınızı oluşturabileceğiniz programımız TaskPano, bulut tabanlı ön muhasebe programımız OctoCloud, bulut tabanlı site yönetimi programımız SiteCloud, şubeleri denetleme, günlük malzeme, ürün yönetimi takibi sağlayan MyFranchise, karekodları okutarak menüyü görüntülemenizi sağlayan online menü sistemimiz QR Menü, online rezervasyon takibini sağlayan ProKuaför, web sitesi üzerinden online yemek siparişi almanızı sağlayan MyRezzta , personel işlemleri ve süreçleri için kolaylıkla takip yapabileceğiniz Online İK, WOLVOX ERP'ye uzaktan bağlanmanızı ve veri girişi yapmanızı sağlayan WebConnect, web siteniz üzerinden ziyaretçilerinizin sorularını cevaplayabildiğiniz LimonDesk, mutabakat işlemlerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan e-Mutabakat, porföyünüzde bulunan kiralık ve satılık gayrimenkulleri internet sitesi üzerinden yayınlayabileceğiniz WebEmlak, uygun fiyatlı host, domain ve işlemleri için AKINSOFT online programı ile iş yükünüzü azaltabilir işletmenizin ihtiyaç duyduğu çözümlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi

Bu Alanda Faaliyet Gösteren Diğer Firmalar

Akıllı Kobi