Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

FSS BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

FSStockChain üretim ve depo süreçlerinde işlem gören tüm mamul yarı mamül ve hammadde stoklarınızın geriye veya ileriye dönük izlenebilirliğini sağlar. Kalite sistemlerinize entegre olarak kalite kontrol zincirinizin değerli bir paydaşı olarak size hizmet eder. İnsan hataları yada operasyonel düzensizliklere dayalı tüm hataların kontrol altına alır. Ürün saklama koşulları yasal regülasyonlar yada işletme kurları sistem tarafından kontrol altında tutulur. Mevcut ERP sisteminiz ile entegre çalışır.
FSS BİLGİSAYAR YAZILIM DANIŞMANLIK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Hammadde Yönetimi

Tedarik yönetimi, hammadde süreçlerinin akışları ve üretim adımları izlenebilirliği, sorumlu çalışanların yetki dağılımlarının da yapılabilmesine imkan sağlamaktadır. Hammadde işlemlerinin ve üretim hareketlerinin takip edilmesi performans ölçümlerinde de yol gösterici rol oynamaktadır. Üretim ve malzeme akışlarının performans ölçümleri, verimliliği doğrudan etkileyecek kararlar verilmesine olanak sağlayacaktır.

Kırmızı Et Takibi

FSStockChain Kırmızı Et Modülü ile birlikte hayvanın çiftlikte kaldığı süreçle başlayıp, satış ve tüketicinin sofrasına gelinceye kadar en üst düzeyde izlebilirlik sağlar. FSMobility Kırmızı Et İzlenebilirliğinde EAN ve RFID etiketleri ile birlikte dünya standartlarında ve üst düzeyde izlenebilirlik sağlamaktadır. Kırmızı Et Kalite Süreç Mödülü hayvancılıkla ilgili hastalıkların izlenmesi, gıda kaynaklı hastalıkların belirlenerek halk sağlığının korunması tüm bu süreçlerde sizlere en doğru kalite süreç modülünü sunar. Geriye doğru izlenebilirlik sayesinde güvenilir olmayan ürünlerin tüketimi engellenebilir, sorunun kaynağı belirlenebilir ve geri toplama işlemi için dağıtım kanalları çabuk biçimde saptanabilir. Ürünlerin insan sağlığı için tehlike oluşturması halinde özel tarama alar için etkili bir araç oluşturur.

GS1 Karekod Etiketleme

Depo etiketleri, müşterilere yanlış öğelerin gönderilmesi ve dikkatle ele alınması gereken öğelerin yanlış kullanılması gibi hataları ortadan kaldırır. Ürünün son kullanma tarihleri ve güvenlik veya dikkat notları gibi depo tesisinde verimliliği artırmak için çeşitli veriler içerebilirler. Etiketli depo rafları, çalışanların yanlış ürünü bulma gibi işle ilgili hatalardan kaçınmasını kolaylaştırır. Doğru etiketleme sayesinde ürünler yanlış bölümlerde yeniden stoklanması engellenir ve tedarik zinciri süreci hızlanır.

İlaç Takip Sistemi

FSStockChain İlaç Takip Sistemi ile toplanan verilerden istatistik çıkartılıp sağlık sektöründe yaşanabilecek krizlere erken müdahale fırsatı verir ve ilaçların sebep olduğu herhangi bir yan etki veya rahatsızlık tespit edilmesi durumunda T.C. Sağlık Bakanlığı’nın, hiç vakit kaybetmeden ilaçları piyasadan geri çekerek duruma müdahale etmesine de olanak sağlar. Tekil ürün bazında kimlikli karekodlama ile ilaç sahteciliği, ilaç kaçakçılığı gibi durumların önüne geçerek orjinal ve güvenilir ilaç tedariği sağlar. Bir ilacın yalnızca bir defa satılmasını sağlar ve böylece ülkelerde yaşanan kupür sahteciliğinin önüne geçer. FSStockChain İTS ile hastaların sağlık ve güvenliği düşünülerek, ruhsatlandırılmış tıbbi ürünlerin raf ömrünün sürekli gözetim ve denetim imkanı sağlar.

Ürün Takip Sistemi & Bitki Koruma Sistemi

FSStockChain UTS Çözümü ile doğru ürünün doğru teslimatta ya da müşteride olduğu barkod numaraları ile takip edilmektedir. Hangi ürün, nerede, ne zaman, ne için, kimde kullanıldı bilgisi elde edilmektedir. Sağlık bakanlığı sistemlerini uygun formattda hızlı veri gönderimi ve alımı. Ürünlerle ilgili yasal standardizasyona uygun veri paylaşımı sağlanır ve kayıt dışı ekonomi ile mücadele ve vatandaşın kendisi ile ilgili tıbbi cihazın güvenliğini sorgulamasını ve bilgi edinmesini sağlamaktadır. FSStockChain BKU Sistemi ile toplanan verilerden istatistik çıkartılıp tarım sektöründe yaşanabilecek krizlere erken müdahale fırsatı verir ve ilaçların sebep olduğu herhangi bir yan etki veya rahatsızlık tespit edilmesi durumunda T.C. Tarım Bakanlığı’nın, hiç vakit kaybetmeden ürünleri piyasadan geri çekerek duruma müdahale etmesine de olanak sağlar.

E- Dönüşüm Hizmetleri

Türkiye'den Dünya'nın Dört Bir Yanına Yaşayan E-Dönüşüm Projeleri. (SAP, ORACLE, Microsoft Dynamics, SAGE, abas, proAlpha, Infor, 1CRM,..)E-faturalama ve e- devlet konusularında kesintisiz ERP Entegrasyonu

Galeri