Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

DATAANALİST BİLİŞİM LTD.ŞTİ.

Bütün fabrikası ERP sistemi üzerine oturtulmuş, satışçılarından, satın almacılarından, planlamacılarından, üreticilerinden, kalite kontrolcülerinden, makinelerinden, operatörlerinden ve gerekli bütün alanlarından ihtiyaç olan veri akışı sağlanmış, malzeme yönetimi optimize edilmiş üreticiler bu işler için yaptıkları yatırımlarını amorti edeceklerdir. Bunun ülkemizde ve dünyada bir çok örnekleri vardır. Zaten etrafımıza baktığımızda gördüğümüz bütün söz sahibi firmaların, teknoloji ve dijitalleşme için sürekli olarak yatırım yaptıklarını görürüz.
DATAANALİST BİLİŞİM LTD.ŞTİ.
DATAANALİST BİLİŞİM LTD.ŞTİ.
DATAANALİST BİLİŞİM LTD.ŞTİ.
DATAANALİST BİLİŞİM LTD.ŞTİ.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Üretimden Veri Toplama

Üretimden Veri Toplama DataAnalist Üretimden Veri Toplama Sistemi ile üretim sahasını kontrol altında tutabilir, hangi makinelerin çalıştığını, hangi makinelerin durduğunu anlık görebilir, hangi ürünün üretildiğini, üretim parametrelerini ve değerlerini gerçek zamanlı izleyebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depo Yönetimi Depo yönetimi, malkabul ile sevkiyat arasında geçen bütün işlemlerin etkin ve verimli bir biçimde yapılmasıdır. Mal yerleşimleri, raf/göz tanımları ve barkodlu takip mal akışındaki temel unsurlardır. Verimli depo yönetimi, gerekli süreçler hakkında eksiksiz bilgilere sahip olmanın yanı sıra tüm sistemin teknik ve operasyonel olarak başarılı bir şekilde uygulanmasını içeren ileri teknik bilgilere de sahip olmayı gerektirir. DataAnalist Depo Yönetim yazılımı, bir depo için gereken ve gerekecek bütün ihtiyaçları gidermek üzere tasarlanmıştır.

Özel Yazılım

Özel Yazılım Özel yazılım pahalı ve uzun süreli bir çalışma gerektirdiğinden, öncelikle yapılacak detaylı analiz ile firmanız için özel yazılımın gerekli olup olmadığına karar verilmelidir. Bununla birlikte özel yazılım geliştirildikten sonra yazılımın bakımı, iyileştirilmesi gibi konular için gelecekte bütçe ayrılması gerekliliği göz önünde bulundurulmalıdır. Firmanızın çok kendine özel bir iş akışı, çalışma disiplini, farklı ihtiyaçları var ve bu ihtiyaçlar hazır paket programlar tarafından kesin olarak çözülemiyor ise ya da mevcut yapınıza uygun olmayan entegrasyon problemleri yaşıyorsanız özel yazılım sizin için çözüm olabilir.

Bilişim Danışmanlığı

Bilişim Danışmanlığı DataAnalist’in, disiplinli ve tecrübeli ekibi bilişim danışmanlığı yaparak firmaların bu ihtiyaçlarına açık ve dürüst çalışmalar ile katılım sağlamakta ve öneriler sunmaktadır. Gerekli durumlarda ise diretk olarak çözümü üretip firmanın kullanımına sunmaktadır. Ayrıca, analiz, planlama, optimizasyon, kurulum/entegrasyon ve sorun giderme konularında firmaya destek olmaktadır. Amacımız, firmanızı, bakış açınızı, ihtiyaçlarınızı analiz ederek anlamak ve taleplerinize doğru çözümleri önermek ve/veya sunmaktır.

DİA Yazılım Çözüm Ortağı

Türkiye'nin En Gelişmiş Bulut ERP Programı: DİA Firmanızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak, size özel çözümler için DİA ile tanışın. İşine Özgürlük Kat, İşine DİA Kat! Her sektörün ihtiyacını analiz ederek geliştirilen, satıştan satın almaya, muhasebeden finansa, e-ticaretten personel yönetimine kadar tüm çözümler için DİA yazılım kalitesinden yararlanın.

Bizden Bilgiler