Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Ceviz Teknoloji A.Ş

Tcaree saha satış ve ziyaret frekansı çözümü tüm saha çalışanı olan şirketlerin ticari faaliyetlerini yönetebileceği verimliliği arttırabildiği mobil ve bulut tabanlı ekonomik bir yazılımdır.
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş
Ceviz Teknoloji A.Ş

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı

Mikro, küçük ve orta ölçekte olan işletmelerin tüm saha süreçlerinin yönetilmesini sağlıyoruz. Sahadaki verimsiz çalışmaların işletme yararına verimli hale getirilmesi sürecini daha planlı halde çözüyoruz. İşletme maliyetlerinin kontrolünün çok önemli olduğu bu dönemde kaynakları etkin kullanmak işletmeler açısından önem arzeder. Planlı çalışma, etkin rota izleme, noktada ön muhasebe süreçleri, aktif satışların arttırılması, personel hatalarını önleme, müşteri ilişkilerinin etkinliği vb. En güncel mobil uygulama platformlarında offline çalışma yeteneğine sahiptir. Bulut tabanlı olması, NFC teknolojisini kullanması, ERP entegrasyon desteği yenilikçi yönlerinden sadece birkaçıdır.

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı Nedir?

Tcaree saha satış ve ziyaret frekansı çözümü tüm saha çalışanı olan şirketlerin ticari faaliyetlerini yönetebileceği verimliliği arttırabildiği mobil ve bulut tabanlı ekonomik bir yazılımdır. Temel özellikleri: 4 Dil desteği vardır, Tcaree çok kısa sürede her ülkenin mevzuatına uyumlu hale gelebilir. Digital onboarding satış altyapısı, online eğitim süreçleri ile kolay adapte olabilir. Web tabanlı yönetim ekranları bulut altyapısında çalışır, Mobil uygulama offline çalışabilir, Android İşletim Sistemi destekler, ERP ve Muhasebe yazılımları ile konuşur, NFC teknolojisine sahiptir, E-fatura, E-arşiv, E- irsaliye süreçlerini destekler, tüm mobil yazıcılarla çalışır. Merkez yönetim bulut tabanı üzerinden çalışır, saha personelleri ise Android tablet yada cep telefonları ile üzerinden çalışmaktadırlar.

Tcaree

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı Çözümleri