Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Turkcell Dijital İş Servisleri

Ekonominin can damarı KOBİ'lerimizin iş sürekliliği sağlamaları ve rekabette fark yaratmaları için ihtiyacı olan dijital dönüşüm yolculuklarında yanlarındayız. Üretim, perakende, lojistik, hizmet ve daha bir çok sektörde dinamiklere hakim uzman danışmanlarımızla müşterilerimizin ihtiyacını 360 derecelik bakış açısı ile analiz ediyor, anahtar teslim projeler sunuyoruz.
Turkcell Dijital İş Servisleri
Turkcell Dijital İş Servisleri
Turkcell Dijital İş Servisleri
Turkcell Dijital İş Servisleri
Turkcell Dijital İş Servisleri

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

SABİT SES - DATA - BÜTÜNLEŞİK İLETİŞİM

Güçlü altyapı üzerine kurduğumuz erişim çözümleriyle veri iletişimi ve kaliteli ses hizmetlerimizden yararlanabilir, bütünleşik iletişim çözümlerimizle ofis iletişim araçlarına tek platformdan ulaşabilirsiniz.

BULUT

Bilişim altyapınızı Turkcell Veri Merkezlerinde ilk yatırım maliyetine gerek kalmadan esnek bir yönetimle verilerinizi saklayabilir, altyapı, güvenlik, erişim ve iş uygulamaları gibi birçok servisi bütünleşik deneyimle kullanabilirsiniz.

SİBER GÜVENLİK

Karmaşık, sürekli gelişen ve artan siber tehditlere karşı; uzman kadromuz, güncel teknoloji yaratımlarımız ve zengin hizmet portföyümüz ile ilk yatırımsız siber güvenlik çözümleriyle network trafiğiniz, sakladığınız verileriniz ve bulut ortamlarınızı yetkisiz erişime karşı koruyabilirsiniz.

IoT

Zaman ve maliyetten tasarruf ederek iş süreçlerinizi optimize etmek, yeni iş modelleri geliştirmek için güvenli ağımız, öncü platform ve yenilikçi ekosistemimizde ihtiyacınıza uygun esnek IoT çözümlerine ulaşabilirsiniz.

İŞ UYGULAMALARI

Ekip ve doküman yönetiminden, finansal süreçlerin dijitalleşmesine, süreçlerinizde otomasyon ve dijitalleşmeyi sağlayabilirsiniz.

BÜYÜK VERİ & ANALİTİK

Stratejik kararlarınız, kârlılık ve verimlilik artışı için ihtiyacınıza uygun analitik çözümlerimizle veriye kattığınız değer ile işinizi geleceğe taşıyabilirsiniz.

Turkcell DBS ile İşinizde Değer Yaratın!

Tek Noktadan Altyapı, Danışmanlık Hizmeti ve IT Çözümlerimizle Uçtan Uca Teknoloji Ortağınız Olmaya Hazırız!

İlginizi Çekebilecek Ürünlerimiz

Akıllı Kobi