Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

TIA Platform
TIA Platform

TIA Platform'un odağında farklı fonksiyonlara sahip askeri platformlar başta olmak üzere savunma sistemlerine ve kritik endüstriyel tesislere yönelik nesnelerin interneti platformu (IOT) , büyük veri analizi (DATA) , yapay zekâ teknolojileri (Al), bilişsel dijital ikizler (DT) ve ilgili görselleştirme (UX) sistemlerini geliştirmek ve uygulamak yer almaktadır .

Dijital teknolojilerin endüstride ve savunma sistemlerinde uygulanması amacıyla TEKNOPAR tarafından geliştirilen TIA Platform; IOT platformu, dijital ikizler, yapay zekâ uygulamaları ve kullanıcı ara yüzü uygulamalarından oluşan akıllı bir dijital platformdur. Tasarım, üretim ve bakım yönetim sistemleri ile makinalar, kara araçları, kritik tesisler gibi varlıklar için gerçek zamanlı durum izleme imkânı sunmanın yanı sıra veri kaynaklarını analiz ederek , yapay zekâ algoritma ve modelleri kullanarak ileriye dönük stratejik/operasyonel karar alma süreçlerini destekleyecek araçlar sunmaktadır.

TIA Platform; TIA AssetHealth, TIA QualityHealth, TIA DigitalEngineering, TIA ProcessHealth, TIA VehicleHealth ve TIA CNCHealth ürün ailesinden oluşmaktadır.

Teknopar Endüstriyel Otomasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Sanayide Dijital Dönüşüm Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Bilgi ve İletişim Çözümleri

Akıllı Kobi