Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı Yönetimi

Saha ekiplerini veya mobil ekiplerini yönetmek isteyen firmalar, Saha satış süreçlerini yönetmek isteyen firmalar için tasarlanmış ve kurgulanmıştır.

  • Saha Satış
  • Plasiyer Kontrolü
  • Online ve Offline Çalışma
  • Nfc Etiketi

Mikro, küçük ve orta ölçekte olan işletmelerin tüm saha süreçlerinin yönetilmesini sağlıyoruz. Sahadaki verimsiz çalışmaların işletme yararına verimli hale getirilmesi sürecini daha planlı halde çözüyoruz. İşletme maliyetlerinin kontrolünün çok önemli olduğu bu dönemde kaynakları etkin kullanmak işletmeler açısından önem arz eder. Planlı çalışma, etkin rota izleme, noktada ön muhasebe süreçleri, aktif satışların arttırılması, personel hatalarını önleme, müşteri ilişkilerinin etkinliği anlık olarak ölçmeye yarar. Tcaree saha satış ve ziyaret frekansı çözümü tüm saha çalışanı olan şirketlerin ticari faaliyetlerini yönetebileceği verimliliği arttırabildiği mobil ve bulut tabanlı ekonomik bir yazılımdır. 4 Dil desteği vardır, Tcaree çok kısa sürede her ülkenin mevzuatına uyumlu hale gelebilir. Digital onboarding satış altyapısı, online eğitim süreçleri ile kolay adapte olabilir. Web tabanlı yönetim ekranları bulut altyapısında çalışır, Mobil uygulama offline çalışabilir, Android İşletim Sistemi destekler, ERP ve Muhasebe yazılımları ile konuşur, NFC teknolojisine sahiptir, E-fatura, E-arşiv, E- irsaliye süreçlerini destekler, tüm mobil yazıcılarla çalışır. Merkez yönetim bulut tabanı üzerinden çalışır, saha personelleri ise Android tablet yada cep telefonları ile üzerinden çalışmaktadırlar.

1

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı Nedir?

Tcaree saha satış ve ziyaret frekansı çözümü tüm saha çalışanı olan şirketlerin ticari faaliyetlerini yönetebileceği verimliliği arttırabildiği mobil ve bulut tabanlı ekonomik bir yazılımdır.

2

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı Nerelerde Kullanılır?

Mikro, küçük ve orta ölçekte olan işletmelerin tüm saha süreçlerinin yönetilmesini sağlıyoruz.

3

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı çözüm getirdiği problem veya problemler nelerdir?

Sahadaki verimsiz çalışmaların işletme yararına verimli hale getirilmesi sürecini daha planlı halde çözüyoruz.

İşletme maliyetlerinin kontrolünün çok önemli olduğu bu dönemde kaynakları etkin kullanmak işletmeler açısından önem arzeder.

Planlı çalışma, etkin rota izleme, noktada ön muhasebe süreçleri, aktif satışların arttırılması, personel hatalarını önleme, müşteri ilişkilerinin etkinliği vb.

En güncel mobil uygulama platformlarında offline çalışma yeteneğine sahiptir. Bulut tabanlı olması, NFC teknolojisini kullanması, ERP entegrasyon desteği yenilikçi yönlerinden sadece birkaçıdır.

4

Tcaree Saha Satış ve Ziyaret Frekansı özellikleri Nelerdir?

Temel özellikleri: 4 Dil desteği vardır, Tcaree çok kısa sürede her ülkenin mevzuatına uyumlu hale gelebilir. Digital onboarding satış altyapısı, online eğitim süreçleri ile kolay adapte olabilir. Web tabanlı yönetim ekranları bulut altyapısında çalışır, Mobil uygulama offline çalışabilir, Android İşletim Sistemi destekler, ERP ve Muhasebe yazılımları ile konuşur, NFC teknolojisine sahiptir, E-fatura, E-arşiv, E- irsaliye süreçlerini destekler, tüm mobil yazıcılarla çalışır.

Ceviz Teknoloji A.Ş

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Özel Yazılım Geliştirme Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Sağlık Çözümleri

Akıllı Kobi