Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

OTONOM TAŞIYICI ARAÇLAR
OTONOM TAŞIYICI ARAÇLAR

Üretim hatlarımıza entegre olacak şekilde tekil ve filo yönetimi mantığı ile çalışabilmektedir. Modüler tasarımı sayesinde üzerine taşıma, paletleme, paketleme gibi birçok fonksiyon eklenebilmektedir.

AGV’ler üretim yapılan hatlardan çıkan ürünlerin otonom ve insansız taşınması için geliştirmekte olduğumuz araçlardır. AGV’ler çizgi yönlendirmeli ve manyetik bant yönlendirmeli olmak üzere 2 tip olarak çalışabilmektedir.


AMR ise tamamen doğal navigasyona sahiptir, yönlendirmeye ihtiyaç duymaz ve yapay zekası sayesinde hareket etmektedir. Üretim hatlarımıza entegre olacak şekilde tekil ve filo yönetimi mantığı ile çalışabilmektedir. Modüler tasarımı sayesinde üzerine taşıma, paletleme, paketleme gibi birçok fonksiyon eklenebilmektedir. Bu araçlarda ek olarak yapay zeka uygulamalarımız neticesinde, üretim sahasında İSG kurullarını denetlemesi açısından iş ayakkabısı, yelek, yürüyüş yolu denetimi gibi farklı görevler de yaptırılabilmektedir.


Automated Storage and Retrieval Systems ASRS otomatik depolama sistemleri; depolama faaliyetlerinin tamamen bilgisayar sistemleri ile kontrol edildiği bir sistemdir. Sistemde yüklerin raflarda depolanması, düzenlenmesi, boşaltılması, hatta sipariş toplama gibi işlemler bilgisayarlar tarafından yönetilmektedir.

Ürünün Kategorileri

Optimum Süreç Tasarımı ve Uygulamaları Anonim Şirketi

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Lojistik Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer İmalat Sanayi Çözümleri

Akıllı Kobi