Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

İnnoviz Yazılım ve Bilgi Teknolojileri A.Ş.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Dijital Dönüşüm Çözümleri

Sahip olduğumuz inno.io yazılım geliştirme platformu ile işletmelerin verimliliğini artırmaya ve otomatiğe edilmiş karar destek mekanizmalarını oluşturmaya yönelik geniş kapsamlı ve IOT destekli dijital dönüşüm çözümleri sunuyoruz.

Kurumsal Yazılım Çözümleri

Sahip olduğumuz inno.io yazılım geliştirme platformu ile bulut tabanlı tüm kurumsal yazılım ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi ve güçlü çözümler üretiyoruz.

Dijital Ajans Çözümleri

Sahip olduğumuz Dijital Ajans platformu ninjafikir.com uzerinden işletmelerin ulusal ve uluslararası arenada marka değerini ve satış performansını artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. 1. Kurumsal Web Sayfası 2. Dijital Pazarlama Hizmetleri 3. Dijital Reklam Yönetimi 4. Sosyal Medya Yönetimi 5. Yurtdışı Reklam Bütçe Teşvik Süreçlerinin Yönetimi

E-Ticaret Platformu

İşletmelerin sektör ve ürün çeşitliliklerine uygun geniş fonksiyon setlerine sahip B2C ve B2B e-ticaret çözümleri sunuyoruz. Sunmuş olduğumuz e-ticaret çözümleri ile müşterilerimiz kendi e-ticaret platformlarına sahip oldukları gibi, yurtiçinde ve yurtdışında kabul görmüş pazaryerleri ile tam entegre olarak ürünlerini aynı anda tüm dünyada satışa çıkarabilirler.