Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

E4E Elektronik Mühendislik Yazılım Tasarım LTD. ŞTİ.

Firmamız, Elektronik Malzeme Satışı, Yazılım Geliştirme, Tasarım ve Kurulum Hizmetleri gerçekleştirmektedir. Hizmetlerimizin sunulması aşamasında temel amacımız faaliyetlerimizi kurumsal politika ve prosedürlerimizin yanı sıra, hizmet verdiğimiz organizasyonun ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasını sağlamak, misyonunu gerçekleştirmesine katkı sağlamaktır. Kalite Yönetim sistemimizin kurulması ve işletilmesinde belirtilen temel amaçlarımız dikkate alınmaktadır.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

CİMRİ (toner tasarruf yazılımı)

Yazıcılarda kullanılan Toner ve mürekkep tasarruf yazılımı olarak CİMRİ isiminde bir yazılım ürünümüz bulunmaktadır. Alınan çıktılarda gözle göürülür bir fark olmamasına rağmen kullanılan %10-%50 Kullanılan toner ve mürekkep miktarında tasarruf sağlanabilmektedir. Çöümümüz donanım performansı üzerinde bir etkisi bulunmamakla birlikte benzer çözümlerde bulunan güvenlik açığı oluşmasını engelleyen bir mimaride geliştirilmiştir.

Akllı Güç Dağıtım ve Ortam izleme Ünitesi

Veri merkezi ekipmanlarının enerji tüketim ve güç kaynaklarının yönetimi ve ortam fiziksel koşullarının algılanarak yönetilmesine sağlayan, istenilen enerji kapasite ve yönetilecek cihaz adetine göre ölçeklenebilen, kabinlere monte edilebilen ve masa üstü olarak kullanılabilen yönetilebilir güç dağıtım ünitesi.