Size Uygun Dijital Çözümler

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümleri
KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümleri
KOBİ ve Kurumsal ERP Çözümleri

Bir işletmenin tüm verilerinin ve iş süreçlerinin merkezi bir şekilde uçtan uça yönetilmesine olanak sağlayan Logo KOBİ ve ERP çözümleriyle, ön muhasebeden finansa, üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar bütün operasyonlarınızı en verimli şekilde yönetip zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın!

  • Masaüstü ve web üzerinden zaman ve mekan bağımsız kullanım
  • Tüm süreçlerin tek noktadan yönetimi
  • Kapsamlı modül seçenekleri
  • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı

Ölçeği fark etmeksizin her işletme, birimlerini kolayca yönetebileceği bir yazılıma ihtiyaç duyuyor. İşletmenize en uygun kurumsal kaynak planlama stratejisini Logo’nun farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ERP programları ile oluşturarak siz de birden fazla süreci tek çözüm ile yönetebilirsiniz.
Logo mikro işletmelere büyük yatırımlar yapmalarına gerek kalmadan stok, maliyet, kasa, fatura, sipariş, ödeme ve tahsilat takibi, banka ve müşteri bilgilerinin yönetimi işlemlerini tek noktadan yapabilecekleri uygun çözümler sunuyor. Bu sayede kaynaklarını etkili bir şekilde yönetebilmeleri, zaman ve maliyetten tasarruf etmeleri ve büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmeleri sağlanıyor. Orta ve büyük ölçekli işletmelerde ise yoğun iş süreçleri için zenginleştirilmiş fonksiyonlar, işletmeye dair üretim süreçlerine özgü uygulamalar, grup şirketlerin tek noktadan yönetiminin yanı sıra, kullanıcı sayısı ve kapsamı zaman içinde artırılabilen ve ek uygulamalarla desteklenebilen yapısı ile iş süreçlerinde verimlilik elde edilmesini sağlıyor.

 

1

Zaman ve Mekandan Bağımsız Kullanım

Hem masaüstü hem de web üzerinden kullanılabilen hybrid yapılı Logo çözümleri ile tüm süreçlerin yönetimi zamandan ve mekandan bağımsız hale geliyor. Tablet üzerinden de kullanılabilmesi ile bilgilere anlık erişim sağlanarak zaman tasarrufu sağlanıyor.

2

Sade ve Pratik Arayüz

Sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak yeni nesil teknolojilerle geliştirilen Logo çözümleri göz yormayan, estetik masaüstü tasarımı, kişiselleştirilebilme özelliği ile istediğiniz tüm bilgilere kolay ve hızlı bir şekilde erişmenizi sağlıyor. Kullanıcı dostu arayüzler sayesinde kolay ve hızlı veri girişi yapılabiliyor, rapor ve uygulamalara kolayca erişilebiliyor.

3

İşlevsel Yapı

Finans, muhasebe, satış, satın alma, stok yönetimi, raporlama gibi işletmenin ihtiyacına göre farklı çözümlerde farklı işlevsellikte daha birçok işlem, tek noktadan, rahatlıkla yapılabiliyor. Böylece zaman ve maliyet tasarrufu sağlanıyor.

4

Kapsamlı Modüller

İşletmelerin tüm iş süreci ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan Logo çözümleri üretimden satın almaya, dış ticaretten satışa kadar çeşitli modüller ve uygulamalarla zengin bir kapsam sunuyor.

5

e-Devlet Uygulamalarıyla Tam Entegrasyon

e-Fatura, e-Defter ve e-Arşiv gibi e-Devlet uygulamalarıyla tam entegre şekilde çalışan çözümlerle yapılan işlemler doğrudan e-Devlet uygulamalarına aktarılabiliyor.

6

Güncel Mevzuatlara Uyum

Yasal mevzuata tam uyumlu olan Logo çözümlerinin güncel yapısı sayesinde tüm kayıtlar güvenle yönetilebiliyor. Ayrıca her ay başında paylaşılması gereken Ba-Bs formları elektronik ortamda hazırlanıyor; e-Beyanname özelliği ile de vergilendirme dönemlerinde işlemler hızlı bir şekilde tamamlanıyor.       

7

Sektörel Uyumluluk

İşletmeler için özel olarak geliştirilmiş sektör-bağımsız yapıyla; dağıtımdan inşaat, eğitimden tekstile, medyadan sağlığa kadar pek çok farklı sektörden işletmenin ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor. 

8

Şirket grubu ve holdinglerde merkezi yönetim

Birden fazla şirketten oluşan gruplar da Logo çözümleri ile tüm süreçlerini etkin bir şekilde yönetebiliyor. Grup bazında kârlılık hesaplanabiliyor, envanter bir bütün olarak görülebiliyor, nakit akışı şirketlerin tamamına göre analiz edilebiliyor. 

9

İhtiyaca Özel Uygulamalar İçin Widget ve App’ler

Her sektörün ve her işletmenin kendine özgü ihtiyaçları bulunuyor. Logo çözümleri, standart fonksiyonlarının zenginliğine ek olarak, Logo ve çözüm ortakları tarafından geliştirilen app ve widget'larla daha da zenginleştirilebiliyor.  

10

Diğer Logo Çözümleri İle Entegrasyon

İnsan kaynakları yönetimi, perakende, müşteri ilişkileri yönetimi, iş analitiği, saha satış yönetimi, depo yönetimi ve daha bir çok Logo çözümleri ile entegre çalışarak bütünsel yönetim ile iş verimliliği artırıyor.

Logo Yazılım

Bu ürün/hizmet ile ilgili bağlantıyı görmek için Akıllı KOBİ'ye üye olabilirsiniz veya üye girişi yapabilirsiniz.

Diğer Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) Çözümleri

Akıllı Kobi

Diğer Diğer Hizmet Sektörü Çözümleri

Akıllı Kobi