Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

CREATİVERA TEKNOLOJİ

Creativera Yazılım, birinci sınıf yazılım teknolojilerini kullanarak yazılım üreten ve alanında uzman ekip arkadaşları ile yazılım projeleri geliştirmekteyiz. Geliştirdiğimiz yazılımlar ve çözümler sayesinde koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak en büyük tutkumuzdur. Creativera olarak kendi girişimlerimiz ve start-up projelerimiz ile de öne çıkıyoruz.
CREATİVERA TEKNOLOJİ

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

KURUMSAL WEB TASARIM

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

E-TİCARET YAZILIMLARI, ÖZEL YAZILIM PROJELERİNİZ, WİNDOWS UYGULAMA GELİŞTİRME

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

İşletmeniz için sağlam bir yazılım altyapısına mı ihtiyacınız var? Koordine olmayan mobil uygulamalar ve yazılım çalışanlarınızı strese sokuyor ve verimliliğinizi azaltıyor mu? Kurumsal yazılım geliştirme, API entegrasyonu, eski sistemleri modernleştirme ve uygulama portföylerini birleştirme konusundaki on yıllık uzmanlığımızdan yararlanın. NESENELERİN İNTERNETİNİ & BULUT BİLİŞİMİ KULLANIN ! Creativera , gelişmiş kurumsal Web Uygulama çözümleri sunmak için her zaman yeni teknolojileri takip eder. En son teknoloji size, blok zincirli en yüksek güvenlik seviyesinden - makine öğrenmesi gibi Yapay Zeka bazlı algoritmalarla güvenilir otomasyona kadar birçok önemli avantaj sunar.

YAZILIM TEST HİZMET

Yazılım Testleri İle Rakiplerinizi Geride Bırakın! Yazılım testleri firmanızın kullanmaya başlayacak olduğu yazılımları verimli kullanamabilmeniz , hata oranını düşürmek ve sorunları canlı ortama geçmeden önce öğrenmek gibi bir çok nedenden dolayı kullanılır. Buna örnek vericek olursak yazılım hatalarından dolayı zarar eden şirketler veya fabrikadan yeni çıkmış otomobillerin geri çağırılması örnektir. Yazılım Test hizmeti ile işinizi ve yazılımınızı güvenceye alın en az hata ile iş ortamınızda çalışın aklınız kullandığınız yazılım da kalmasın! Hangi Alanlarda Yazılım Test Hizmeti Veriyoruz? Web Tabanlı , windows tabalı yazılımlar , mobil yazılımlar , oyun yazılımları , eğitim yazılımları ve server yazılımlarınız hepsini kapsamaktadır. Bir telefon uzağınızdayız!

Creativera KOBİ ERP Yazılımı

CREAMX TİCARİ STOK TAKİP & MAĞAZA YÖNETİM YAZILIMI Stok takip ve mağaza yönetim yazılımı parekende ve toptan satış yapan tüm sektörlere uygun olarak tasarlanmıştır. İçeriğinde insan kaynakları yönetiminden pos yazılımına kadar bir çok özellik barındırmaktadır. Bazı özelliklerimiz; -Bulut Tabanlı Yazılım -Pos Sistemi/HIZLI SATIŞ SİSTEMİ -İnsan Kaynakları Yönetimi -Üretim Modülü -E-Ticaret Entegrasyonu -Müşteri Yönetimi -Stok Yönetimi -Satın Alma -Bildirimler -Fatura Oluşturma -İade Fişi -Müşteri Sadaket Modülü(Ödül/Puan Sistemi) -SMS MODÜLÜ vb. daha bir çok özellik! Sektörler; FIRIN - KASAP - PAREKENDE-MAĞAZACILIK-MANAV- CAFE-PASTAHANE-FUARLAR-SATIŞ MAĞAZALARI-BÜFELER-MARKET-SANAYİİ VB. BİRÇOK MAĞAZA & PAREKENDE SEKTÖRÜNE UYUMLUDUR. -Pazaryeri Trendyol Entegrasyonu ile siparişleriniz elinizin altında! -E-Fatura Entegrasyonu ile hızlıca faturalarınızı oluşturabilir ve anlık hızlı fatura kesme işlemi yapabilirsiniz. KISA SÜRELİĞİNE YILLIK SADECE 2400 ₺ (100 KOBİ İLE SINIRLIDIR.) İlk 15 gün ücretsiz! Hemen şimdi deneyebilirsiniz. Deneme hesabı açmak için tıklayınız. Detaylı bilgi, demo talebi ve fiyat teklifi için lütfen teklif al butonu, hello@creativera.com.tr veya 0850 840 1268 numaralı telefonumuzdan bizleri arayınız.

E-DÖNÜŞÜM YAZILIMLARI

E-FATURA YAZILIMI, E-İRSALİYE, E-SMM gibi sabit yazılımlar veya entegrasyonlar ile işinizi bir adım öne taşıyın.

CREATIVERA