Dijital Çözüm Ortaklarımız

Dijitalleşme süreci için, size en iyi şekilde yardımcı olmayı hedefliyoruz!

Logo

Codec İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Kurumsal toplu mesajlaşma ve toplu e-posta alanında faaliyet gösteren Codec, müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarına yönelik teknolojik çözümler üreten, satış ve pazarlama faaliyetlerini destekleyen katma değerli servisler ve ürünler geliştiren bir teknoloji şirketidir. Codec'in sunduğu bütünleşik toplu mesajlaşma altyapısı ile ister web tabanlı arayüzler ister API entegrasyonlarıyla mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, toplu SMS/MMS/TCKN'ye SMS gibi servisleri kullanabilir, ETK-İYS ve KVKK uyumlu servisler ile tek noktadan veri tabanınızı yönetebilirsiniz.
Codec İletişim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

Çözüm Sunduğumuz Alanlar

Kurumsal Toplu Mesajlaşma Çözümleri

Türkiye'de faaliyet gösteren 3 GSM operatörünün de resmi çözüm ortağı olan Codec ile şirketinizin tüm Toplu SMS ihtiyaçlarını karşılayabilir; satış, pazarlama, satış sonrası süreçler kapsamında kampanya, duyuru ve bilgilendirme mesajlarınızı entegre ürün ve servislerle müşterilerinize en etkin ve ekonomik şekilde ulaştırabilirsiniz. Kurumsal Toplu Mesajlaşma Servisleri kapsamındaki çözümlerden bazıları; - Toplu SMS, MMS, IVR - Tek Kullanımlık Şifre (OTP) - TC Kimlik Numarasına SMS - Lokasyona SMS

İzinli Veri Tabanı Yönetimi

Codec'in mevzuata uyumlu İzinli Veri Tabanı Yönetimi servisleri kapsamında diğer Codec toplu mesajlaşma ürünleri ile entegre çalışan kısa numara, kısa link gibi çeşitli kanallardan ETK ve KVKK onay ve red bildirimlerini toplayabilir, bunları firmanızın CRM sisteminde anında güncelleyebilir, farklı kanallardan aldığınız onay ve red bildirimlerini konsolide ederek tek noktadan idare edebilir, karaliste yönetimi yaparak olası müşteri şikayetleri ve mevzuata aykırı uygulamalardan korunabilirsiniz.

İleti Yönetim Sistemi (İYS) Entegrasyonu

Codec'in İzinli Veri Tabanı Yönetimi çözümleri ile entegre çalışan çift yönlü İYS entegrasyon servisi ile mevzuattan doğan yükümlülükler kapsamında firmanızın izinli veri tabanında gerçekleşen değişimleri İYS platformuna aktarabilir, İYS platformu üzerinde gerçekleşen değişimleri ise firmanızın veri tabanında güncelleyebilirsiniz.

İnteraktif SMS & Dijital Promosyon Kampanyaları

Firmanıza özel olarak alınabilecek veya Codec tarafından paylaşımlı kullandırılan kısa veya uzun numaralar üzerinden müşterilerinizden bilgi ve talep toplayabilir, gelen bilgi ve taleplere göre otomatik cevaplar gönderebilir, 4 haneli kısa kodlar ile satışlarınızı arttıracak çekiliş ve dijital promosyon (hediye görüşme süresi, internet paketi) kampanyaları düzenleyebilirsiniz.

Operatör Marka İşbirlikleri

Marka bilinirliğinizi ve satışlarınızı arttırmak, yeni müşterilere ulaşmak için GSM operatörleri ile işbirliği yaparak abonelere özel fayda ve fırsatlar sunabilir, bu sayede operatörlerin kuvvetli hedef kitle segmentasyonları ile markanız için en doğru hedef kitleyle iletişime geçebilirsiniz.

Operatör Sorgulama Servisleri

GSM operatörlerinin belirli sektörlere özel geliştirdiği sorgulama servisleri ile eksik müşteri bilgilerini tamamlayabilir, güvenlik ve doğrulama süreçlerinizi iyileştirebilir, satış ve pazarlama faaliyetlerinizi desteklemek üzere operatörlerin sahip olduğu çeşitli segmentasyon bilgilerine erişebilirsiniz. Codec üzerinden yapabileceğiniz sorgulamalardan bazıları; - TCKN'den GSM Numarası Sorgulama - TCKN & GSM Numarası Doğrulama - Sim Kart Değişikliği Sorgulama - Lokasyon Sorgulama - Cihaz Modeli Sorgulama